10تا از بهترین اسکریپت های ترموکس

بهمن ۳, ۱۳۹۹

اگر به دنبال بهترین اسکریپت های ترموکس هستید ، این جا مناسب شماست. در این راهنما ، لیستی از بهترین اسکریپت ها برای Termux را معرفی کرده ایم.

امروزه Termux و اسکریپت های آن در بین کاربران معروف شده اند. بهترین چیزی که در مورد Termux دوست دارم این است که Termux یکی از بهترین شبیه سازهای ترمینال برای دستگاه های اندرویدی است و نیازی به روت نیست.
بنابراین بدون داشتن روت در اندروید می توانید به راحتی اکثر اسکریپت های موجود در Termux را بارگیری و اجرا کنید.
اسکریپت ها برای Termux برای خودکار کردن روند دشوار استفاده می شوند. و از طرف دیگر ، اسکریپت های Termux همچنین برای هک اخلاقی ، آزمایش نفوذ ، سبک سازی Temux ، هدف سرگرم کننده و غیره استفاده می شوند.
بسیاری از اسکریپت های مخرب Termux در اینترنت موجود است. اکثر کاربران اسکریپت های مخرب را بدون داشتن هیچ اطلاعاتی در مورد آن بارگیری می کنند ، و هنگام اجرای اسکریپت ، اندروید خود را دچار اشکال می کنند.
بنابراین با در نظر گرفتن استفاده از کدهای Termux و ایمنی کاربران ، تصمیم داریم لیستی از بهترین اسکریپت ها برای Termux تهیه کنیم.

بهترین اسکریپت های ترموکس

۱. TBomb

TBomb یکی از بهترین اسکریپت های Termux است که با دوست شما با فرستادن سیل پیام به شماره تلفنش ، شوخی می کند. بمب گذاری تماس در TBomb نیز موجود است.
اصولاً TBomb یک Sms Bomber  و Call Bomber برای Termux است. بنابراین لطفاً از این اسکریپت برای اهداف شوخی استفاده کنید.
این برنامه دارای بسیاری از API های پیامکی یکپارچه است که به شما امکان می دهد پیام های زیادی را برای دوستان خود ارسال کنید. این اسکریپت همچنین به طور منظم به روز می شود.
اگر می خواهید این اسکریپت را در Termux خود بارگیری و نصب کنید ، می توانید به راحتی از صفحه Github آن را نصب کنید.

2. Tool X

یکی دیگر از بهترین اسکریپت هایی که برای Termux در دسترس است ، ابزار X است . اساساً ، ابزار x یک نصب کننده ابزار برای Termux است. با استفاده از ابزار x می توانید تقریباً بیش از ۳۷۰ ابزار را فقط با یک کلیک در Termux نصب کنید.

یک کاربر عادی حتی از بیشتر ابزارهایی که برای Termux در دسترس هستند اطلاعاتی ندارد. دستورات مختلفی برای نصب هر ابزار وجود دارد ، برای مبتدیان نصب هر ابزار با دادن دستورات یک کار بسیار پیچیده است.
ابزار X فقط با یک کلیک نصب ابزارهای Termux را آسان تر می کند. شما فقط باید ابزار X را نصب کنید ، پس از آن می توانید هر ابزار یا اسکریپتی را که برای Termux در دسترس است با یک کلیک به راحتی نصب کنید.
به راحتی می توانید این اسکریپت Termux را از Github بارگیری و نصب کنید. لینک دانلود از github

3. Zphisher

Zphisher یکی از بهترین اسکریپت ها برای Termux است که عمدتا برای حملات فیشینگ استفاده می شود. Zphisher نسخه به روز شده Shellphish است.
بیشتر کد این ابزار از Shellphish گرفته شده است ، اما توسعه دهنده این ابزار برخی کدهای غیرضروری را حذف کرده و گزینه های اضافی فیشینگ را به Zphisher اضافه کرده است.
همه اینها در یک جعبه ابزار فیشینگ وجود دارد که شامل یک صفحه ورود به فیس بوک ، صفحه ورود به سیستم اینستاگرام ، صفحه ورود وردپرس و موارد دیگر است. در حال حاضر ، بیش از ۳۰ صفحه ورود به سیستم فیشینگ دارد.
شما می توانید از صفحه Github به راحتی این جعبه ابزار را در Termux نصب کنید. لینک دانلود از github

4. Telegram Scraper

اگر در مورد یک گروه تلگرامی خاص کنجکاو هستید و می خواهید تمام اطلاعات اعضای آن گروه تلگرامی را بیاورید ، scrapper تلگرام بهترین اسکریپت Termux برای شما خواهد بود. 

در واقع ، اسکریپت scrapper تلگرام برای واکشی کلیه اطلاعات شرکت کنندگان که در یک گروه تلگرامی خاص حضور دارند ، استفاده می شود.
به راحتی می توانید این ابزار را از صفحه Github بارگیری و نصب کنید. لینک دانلود از github

5. Impulse

Impulse یکی از بهترین اسکریپت های Termux است که برای حملات Denial of service استفاده می شود. این جعبه ابزار در Python3 کدگذاری شده است ، بنابراین برای اجرای Impulse باید Python را در Termux شما نصب کند.
چندین کار وجود دارد که می توانید از طریق ضربه انجام دهید ، به عنوان مثال ، می توانید مقدار زیادی پیام به صورت ناشناس به یک شماره تلفن ارسال کنید ، می توانید SYN ، HTTP ، ICMP ، UDP و بسته های سیل دیگر را به هدف ارسال کنید.
اگر به دنبال جعبه ابزار Denial of service برای Termux هستید ، Impulse بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شما به راحتی می توانید Impulse را از صفحه Github بارگیری کنید.لینک دانلود از github

6. Hacktronian

اگر به دنبال یکی از بهترین اسکریپت های اخلاقی هک برای Termux هستید ، Hacktronian بهترین اسکریپت برای شما است.
در Hacktronian هر اسکریپت و ابزاری موجود است که برای تست نفوذ و هکر کلاه سفید مفید است.
در Hacktronian ابزارهایی مانند بهره برداری پست ، آزمایش بی سیم ، جمع آوری اطلاعات ، استشمام و موارد دیگر در دسترس است.
این برنامه به زبان پایتون توسعه یافته است. پروژه Hacktronian به راحتی در صفحه Github در دسترس است. Hacktronian را از Github بارگیری کنید

۷. Metasploit

Metasploit یکی از بهترین جعبه های اخلاقی هک و نفوذ برای لینوکس است. اکنون آخرین نسخه Metasploit نیز برای Termux در دسترس است.
این یکی از بهترین اسکریپت های Termux است که می توانید به راحتی روی Termux بارگیری و نصب کنید. این یکی از بهترین ابزارها برای هکرهای کلاه سفید برای یافتن و رفع آسیب پذیری های سیستم است.
Metasploit دارای یک بانک اطلاعاتی گسترده از سوits استفاده ها است. برای مبتدیان ، استفاده از این ابزار به دلیل تعداد زیادی از سو available استفاده های موجود ، کمی دشوار است. با این حال ، تمرین انسان را کامل می کند.

۸. IP Tracer

اگر می خواهید آدرس IP هر شخصی را که از Termux استفاده می کند بدانید ، اسکریپت IP tracer بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
IP Tracer یک اسکریپت Termux است که برای ردیابی آدرس IP هر شخصی استفاده می شود. این ابزار از ip-api برای ردیابی آدرس های IP استفاده می کند.
۹۰.۶٪ از این ابزار با PHP کدگذاری شده و بقیه ۹.۴٪ با زبان Shell کدگذاری شده است.
بنابراین اگر می خواهید این اسکریپت Termux را نصب کنید ، می توانید آن را به راحتی از Github بارگیری و نصب کنید.

۹. Ni_Bomber

Ni_Bomber یک بمب افکن پیامکی کوچک است که برای ارسال تعداد زیادی پیام به یک شماره تلفن خاص استفاده می شود.
این دارای API های پیامکی یکپارچه است که به شما امکان می دهد پیام های سیل زیادی را به شماره تلفن های روسیه ارسال کنید. برای کدگذاری این ابزار از زبان برنامه نویسی Python استفاده می شود.
لطفا توجه داشته باشید که اسکریپت فعلی فقط روی شماره روسی کار می کند. در آینده ، ممکن است بر روی شماره کشور دیگر کار کند.
اگر مایل به بارگیری این اسکریپت هستید ، می توانید به راحتی این اسکریپت Termux را از Github بارگیری کنید.

۱۰.COVID-19 Tracker CLI

این یکی از بهترین اسکریپت ها برای Termux است. استفاده از این ابزار برای ردیابی موارد COVID-19 در سراسر جهان است.
این یک ردیاب ساده است که از طریق منابع معتبر ، به روزرسانی های پرونده های COVID-19 را در زمان واقعی به شما ارائه می دهد.
این بهترین ردیاب COVID-19 برای Termux است. زمان پاسخگویی این برنامه واقعا سریعتر است.
اگر می خواهید ردیاب COVID-19 را برای Termux بارگیری کنید ، می توانید آن را به راحتی از Github بارگیری کنید.

دیدگاه ها ۰

دیدگاهتان را بنویسید