محمد رضا شایع

0
18/04/1400
محمد رضا شایع
نام هنری: شایع
نام واقعی: محمد رضا
تاریخ تولد: 9 مرداد 1372
مکان تولد: شاه عبدالعظیم شهر تهران
تحصیلات: انصراف از دانشگاه و ترک تحصیل
ملیّت: ایرانی
سبک ها: رپ
سازها: گیتار

محمد رضا شایع خواننده رپ در ۹ مرداد سال ۱۳۷۲ در محله شاه عبدالعظیم تهران به دنیا آمده و دانشجوی انصرافی دانشگاه بوده و ترک تحصیل کرده است‌. او را با اخلاق ترین رپر ایرانی میدانند و تاکنون با خواننده های رپ مشهوری نیز همکاری داشته است. برای اطلاع از جدید ترین اهنگ ها و زندگینامه در پی30فایل همراه ما باشید.

او از نوجوانی و در ۱۴ سالگی به ترانه ها و سبک رپ علاقه مند می شود و به دنبال این سبک موسیقی می رود و در سال ۸۹ اولین کار رسمی خود را به نام «یه روز خوب میاد» را منتشر کرد. سبک کار شایع رپ است که اینروزها طرفداران زیادی دارد.

او بقدری عاشق رپ شد که تمام پول تو جیبی هایش را خرج رفتن به کافی نت و دانلود موسیقی رپ میکرد تا نهایت در دوران دبیرستان شروع به تکست نویسی کرد و بعد از دو سال تکست نویسی رپ اولین آهنگ خود را بصورت اینترنتی منتشر کرد.

او بعد از انتشار یه روز خوب میاد مورد تحسین حصین رپر معروف قرار گرفت و با دعوت او به گروه کاغذ شهرتش بیش از پیش شد‌ او بعد از چند سال فعالیت در موسیقی به عنوان رپر هیچوقت تصاویرش را منتشر نکرد و از نکات همیشه قابل بحث برای طرفدارانش بود. او علت عدم انتشار تصاویرش را محدودیت ها و دلایل شخصی خودش می داند.

محمد رضا شایع در سال ۹۸ اولین عکس خود را برای طرفدارانش رونمایی کرد و با انتشار آهنگ این جانب همراه نمایش چهره اش طرفدارانش را سوپرایز کرد. از جمله فعالیت های او می توان به فیت با آرتیست هایی همچون «حصین» ، «تی دی» ، «نیموش»  « کنیس» « خلوت» اشاره کرد.

محمدرضا شایع هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و انتشار برخی تصاویر با عنوان محمدرضا شایع و همسرش کذب می باشد.

(میتوانید جدید ترین اهنگ ها و آلبوم های این خواننده را در این صفحه ببینید و دانلود کنید)

 

اشتراک گذاری:
شایع
  • در حال بارگذاری...
  • در حال بارگذاری...
  • در حال بارگذاری...

در حال جستجو در سایت . . .