رضا پیشرو

0
16/04/1400
رضا پیشرو
نام هنری: رضا پیشرو
نام واقعی: محمدرضا ناصری آزاد
تاریخ تولد: ۱۲ بهمن ۱۳۶۶
مکان تولد: تهران
ملیّت: ایرانی
سبک ها: رپ
سازها: گیتار

بیوگرافی رضا پیشرو

در اینجا هستید با نگاهی به بیوگرافی کامل رضا پیشرو خواننده ، آهنگساز، تهیه‌کننده و ترانه‌سرای رپ فارسی که شامل زندگینامه، آلبوم ها و همکاری‌ها، مصاحبه و کلیپ و عکس‌هایی از پیشرو میباشد.

زندگینامه

محمدرضا ناصری آزاد ملقب به رضا پیشرو متولد 12 بهمن 1366 در تهران است.
از وی 2 آلبوم غیررسمی به نام‌های «واقعیت تلخ» و «وقت کثیف» همراه با 5 آلبوم رسمی به نام‌های «جهنم ساکت»، «دوران طلایی»، «آغاز اینجاست» ، «ریل» و «خاکستر روشن»  منتشر شده‌است.

سبک کاری پیشرو گنگ و ریتمیک با درونمایه انتقادی می‌باشد.
همچنین پیشرو در آهنگ های اخیر خود نشان داده که سبکی جدید را شروع کرده و شاهد تغییراتی در کارهای بعد او هستیم. (اطلاعات بدست آمده در همین مطلب منتشر خواهد شد.)

وی در تاریخ 2 اسفند 1396 دستگیر شد و پس از دو هفته در 17 اسفند از زندان آزاد شد. و در مرداد سال 1397 از ایران خداحافظی کرده و به ترکیه سفر کرد.

همکاری‌ها

پیشرو با هنرمندان زیادی ازجمله «سروش هیچ‌کس»، «علی قاف»، «امیر تتلو»، «تهی»، «شاهین فلاکت»، «حصین»، «سوگند»، «صادق»، «علی اوج»، «عرفان پایدار» و «بهرام» همکاره داشته است.

از لیبل های پیشرو میتوان به 021 رکورد ، جوان رکورد ، ریل توسط پیشرو اشاره کرد. آشنایی پیشرو با لیبل 021 در سال 1384 باعث تحولی در سبک کاری رضا شد.

حرفه موسیقی

در سال 78 فعالیت خود را بطور غیر حرفه‌ای شروع می‌کند و همکاری خود را با حصین شروع می‌کند و اولین کار‌های خود را با کیفیت پایین و خانگی ضبط می‌کند.

در سال 82 اولین آلبوم خود را با نام “وقت کثیف” منتشر می کند.

در سال 84 با اعضای لیبل 021 آشنا می‌شود و لقب خود را از 3pac به پیشرو تغییر می‌دهد.

یکسال بعد با همکاری هیچکس، تتلو و تیغه آلبوم “واقعیت تلخ” را تکمیل و منتشر می کند که این آلبوم تاثیر زیادی در شهرت پیشرو دربین هم سبک‌های خود دارد.

در آبان سال 85 کار برای آلبوم “جهنم ساکت” را شروع کرده و در سال 86 آلبوم با همکاری هیچکس و تتلو منتشر شد.

در سال 1389 آلبوم “آغاز اینجاست” در حال و هوای جدید پیشرو منتشر شد.

وی در سال 1391 جدیدترین آلبوم خود را به نام “دوران طلایی” منتشر نمود که با استقبال خوبی روبرو شد و سوگند ، علی اوج ، حسین تهی ، عرفان و همچنین امیر تتلو نیز در آلبوم حضور دارند.

کنسرت ها

رضا اولین کنسرت خود را در بهمن97در استانبول اجرا کرده است.

تک آهنگ های پیشرو

جرقه ،باطل شد ،کارا زیاده ،فصل زشتی ،در آن سو ،جنست نیست و…

اشتراک گذاری:
رضا پیشرو
  • در حال بارگذاری...
  • در حال بارگذاری...
  • در حال بارگذاری...

در حال جستجو در سایت . . .