خرید کتاب آنلاین
خرید کتاب آنلاین

بیوگرافی سپهر خلسه

0
11/05/1400
بیوگرافی سپهر خلسه
نام هنری: سپهر خلسه
نام واقعی: سپهر شهابلو
تاریخ تولد: 17 مرداد ماه 1367
مکان تولد: تهران
تحصیلات: فوق لیسانس میکروبیولوژی از کانادا
ملیّت: ایرانی
سبک ها: رپ

در این مطلب از رسانه پی30فایل بیوگرافی یا زندگینامه رپر مشهور سپهر خلسه را مرور میکنیم. سپهر خلسه متولد 17 مرداد 1367 در تهران است که در 17 سالگی کار خود را به صورت جدی با نوشتن تکست شروع کرد او در سن 22 سالگی با سروش هیچکس در لندن آشنا شد و زیر نظر او وارد حرفه خوانندگی شد.

لقب

نام واقعی وی سپهر شهابلو است که به خود لقب سپهر خلسه یا خلسه را داده است معنی کلمه خلسه چیست؟ خلسه حالتی بین خواب و بیداری است که بر اثر فضایی خوشایند ایجاد می شود و القا پذیری انسان افزایش می یابد.

مهاجرت

سپهر خلسه متولد تهران است و تا حدود 17 سالگی در تهران زندگی میکرد که به دلیل کار مادر خود که حسابدار یک شرکت کانادایی بود مجبور به خروج از ایران و مهاجرت به ونکوور کانادا شد.

همکاری ها

سپهر خلسه تا به الآن با خوانندگان زیادی از جمله سروش هیچکس،علیرضا جی جی، سیجل ، بهزاد لیتو، آرتا، کوروش و… همکاری کرده است.

ازدواج

او با دختری به نام نیلوفر در ونکوور آشنا شد و از او به عنوان همسر خود یاد میکند اما به صورت رسمی این ازدواج ثبت نشده و آنها در حال حاضر نامزد هستند. به گفته او قرار بود در 30 سالگی بعد از ازدواج با همسرش رپ را رها کند اما تا الآن که وی 33 سال دارد خبری از رها کردن رپ منتشر نکرده است.

آلبوم و کنسرت

سپهر خلسه اولین آلبوم خود را در سال 1394 با نام یادگاری منتشر کرد و تا به الآن کنسرت های زیادی را در کشور های مختلف مانند ترکیه برگزار کرده است. در ابتدا خانواده وی با رپ مخالفت میکردند اما بعد از مدتی که سپهر خلسه معروفیت بیشتری پیدا کرد با او کنار امدند.

آهنگ ها

او تا به الان آهنگ های زیادی را منتشر کرده که از معروف ترین آنها میتوان به گُلِ مـن، لجن (دیس تتلو)، مستر لوده (فیت با تتلو)، سیاه مثل برف، صلیبی، گم و گور، تولد، تا فردا و پلیس اشاره کرد.

تصاویر سپهر خلسه

بیوگرافی سپهر خلسه

بیوگرافی سپهر خلسه

بیوگرافی سپهر خلسه

 

اشتراک گذاری:
سپهر خلسه
  • در حال بارگذاری...
  • در حال بارگذاری...
  • در حال بارگذاری...

در حال جستجو در سایت . . .