بهترین ویرایشگر فیلم برای اندروید 2021

آذر ۲۱, ۱۳۹۹

بهترین ویرایشگر فیلم برای اندروید

دراین مقاله ما بهترین برنامه های ویرایشگر فیلم برای اندروید به همراه لینک دانلود و توضیحات را به شما معرفی کرده ایم. از آنجا که دوربین های موجود در تلفن های ما بسیار قدرتمند هستند ، چرا با ضبط مقداری از محتوا و ویرایش آن با یکی از بهترین برنامه های ویرایشگر ویدیو برای اندروید ، از آنها بهره نمی گیرید؟ خواه این کار را برای TikTok انجام دهید ، یا فقط چیزی را برای گروه دوستان خود کنار هم قرار دهید ، برنامه های ویرایشگر ویدئو برای هر شخص و هر موقعیتی موجود است.

بهترین ویرایشگر فیلم برای اندروید ۲۰۲۱

۱. Adobe Premiere Rush

Premier Rush پس از اولین بار در آندروید در سال ۲۰۱۹ ، مورد علاقه افرادی قرار گرفته است که می خواهند ویدیوها را در حین پخش ویرایش کنند.

Premier Rush یکی از برنامه هایی است که روی هر دستگاهی که متعلق به شما باشد اجرا می شود ، به این معنی که می توانید ویرایش را در تلفن خود شروع کرده و سپس بعداً از طریق رایانه پشتیبان گیری کنید یا بالعکس. پیمایش رابط کاربری بسیار ساده است و حتی می توانید با استفاده از Premiere Rush فیلم را ضبط کنید و نیازی به وارد کردن آن از برنامه Camera یا Files ندارید.

موسیقی و عناوین را به فیلم ها اضافه کنید و جلوه های ویدئویی را به کلیپ ها در جدول زمانی چند آهنگی خود با ویرایشگر ویدیو که توسط تأثیرگذاران ، وبلاگ نویسان و افراد حرفه ای استفاده می شود ، اعمال کنید. فیلم ها را برای شخصی سازی و به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود ، از جمله YouTube ، Facebook ، Instagram و TikTok ، مستقیماً از برنامه برش دهید.

جهت دانلود برنامه Adobe Premiere Rush کلیک کنید

۲. KineMaster

وقتی نوبت به ویرایش ویدئو می رسد ، می خواهید تمام ابزارهایی را که فکر می کنید و موارد دیگر داشته باشید. KineMaster یکی از بهترین برنامه های ویرایشگر فیلم برای آندروید است که به لطف تعداد زیادی از ابزارهای ارائه شده. KineMaster راهی برای افزودن و ترکیب لایه ها تا معکوس کردن فیلم های شما و استفاده از پیش تنظیمات EQ برای پخش بهتر صدا است.

این برنامه حتی برای کار با Chromebook بهینه شده است ، بنابراین می توانید از صفحه نمایش بزرگتری نسبت به تلفن هوشمند خود ویرایش کنید. هنگام صدور آن ویدیوهای ۴K دیگر نگران مسائل نخواهید بود و KineMaster اشتراک گذاری محصول نهایی خود را در YouTube ، Instagram و سایر سیستم عامل های محبوب رسانه های اجتماعی آسان می کند.

توجه به این نکته مهم است که اگرچه تقریباً همه کارها را می توانید با نسخه رایگان KineMaster انجام دهید ، اما محدودیت هایی وجود دارد. قابل توجه است ، تبلیغات مورد انتظار در سراسر برنامه همراه با علامت های سفید برای ویدیوهای صادر شده شما پخش می شود. با اشتراک KineMaster Premium می توان این موارد را همراه با باز کردن قفل ابزارها و دارایی های بیشتر حذف کرد.

جهت دانلود برنامه kine master کلیک کنید

 

3. FilmoraGo

برخی از ویرایشگران ویدئو رابط کاربری دشوار و سختی برای استفاده دارند که ویرایش های شما را به یک سردرد واقعی تبدیل می کند. خوشبختانه FilmoraGo به لطف بروزرسانی اخیر که یک رابط کاربری ساده را ایجاد کرده است. همه ابزارهای شما فقط با یک ضربه زدن است و می توانید برای ایجاد برش و ویرایش دقیق ، جدول زمانی خود را بزرگنمایی کنید. یک کلیپ را کپی کنید و آن را در جای دیگر بچسبانید ، آن را دور خود بچرخانید ، یا مقداری برش بزنید و یک فیلم را به دو یا سه قسمت تقسیم کنید.

FilmoraGo حتی آهنگ ها و جلوه های صوتی را نیز برای شما فراهم می کند تا بتوانید با استفاده از قابلیت لایه بندی صدا روی یکدیگر ، از آنها استفاده کنید. اگر فکرش را بکنید ، این احتمال وجود دارد که FilmoraGo ابزاری را داشته باشد که می خواهید محصول نهایی خود را کنار هم چیده و به دنیا عرضه کنید.

اشتراک “Pro Unlimited” برای کسانی که می خواهند ویژگی های بیشتری مانند بسته های فیلتر و برچسب ها را باز کنند ، در دسترس است. به علاوه ، این موارد به طور خودکار علامت های آبی را که در طول فرآیند صادرات اعمال می شدند ، حذف می کنند. FilmoraGo یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید ذائقه خود را بچشید و تعیین کنید که آیا این بهترین برنامه ویرایشگر ویدیو برای شما است.

 

جهت دانلود FilmoraGo کلیک کنید

 

4.VivaCut

 وقتی برنامه ای را پیدا می کنید که نه تنها از قبل دارای ویژگی هایی است ، بلکه وقتی توسعه دهنده برنامه های آینده را به اشتراک می گذارد بسیار جالب است. این همان چیزی است که ویواکات ارائه می دهد. همه گزینه های ویرایش استاندارد ، از جمله جدول زمانی چند لایه ، مجموعه ای از فیلترها برای انتخاب و توانایی افزودن موسیقی را پیدا خواهید کرد. حتی یک عملکرد عالی “ویرایش VHS” وجود دارد که باعث می شود ویدئوی شما به نظر می رسد در دهه ۶۰ یا ۷۰ ساخته شده است.

پس از ویرایش ، می توانید رزولوشن ویدیوی مورد نظر برای صادرات محصول نهایی را انتخاب کنید. همچنین برای برنامه های خاص اشتراک گذاری “با یک کلیک” وجود دارد که ارسال آن به Snapchat یا بارگذاری محصول نهایی خود را در کانال YouTube خود آسان می کند. توسعه دهندگان همچنین به اشتراک گذاشته اند که برخی از ابزارهای جدید “واگرد و انجام مجدد” ، همراه با ویژگی های جدید متن متحرک ، در کار است.

جهت دانلود برنامهVivaCut کلیک کنید

امید وارم این مطلب برای شما مفید بوده باشه

پیشنهاد:موکاپ چیست؟

Comments ۰

دیدگاهتان را بنویسید